Praca w Holandii z Ready Steady Go – nowoczesną agencją pracy

W obecnych czasach wszechobecnej drożyzny każda złotówka jest na wagę złota. Niekiedy źródło dochodu w Polsce jest niewystarczające, aby utrzymać rodzinę, dom i samochód. Wiele osób decyduje się na odważny ruch zmieniający ich życie, a polega on na znalezieniu pracy za granicą, ponieważ zarobki w obcej walucie, zapewniają lepszy byt i większe możliwości finansowe dla danego pracownika. Jest to popularna praktyka zarówno wśród osób młodszych, jak i starszych.

Wyjazd za granicę w poszukiwaniu pracy może odbywać się na dwa sposoby – samodzielnie lub z pomocą agencji pracy. Jak wybrać odpowiednią agencję? Na co zwrócić uwagę przy negocjowaniu warunków pracy?

Czym jest agencja pracy za granicą?

Agencja pracy za granicą jest niczym innym jak pośrednikiem pomiędzy pracownikiem, a zagranicznym pracodawcą. Przykładem takiej agencji pracy jest Ready Steady Go. Firma ta wyszukuje odpowiednie oferty pracy, umieszcza je na swojej stronie wraz ze wszystkimi potrzebnymi informacjami. Zainteresowana osoba kontaktuje się z Ready Steady Go, a agencja pomaga we wszystkich formalnościach. Skąd bierze się tak duża popularność agencji pracy za granicą? Przede wszystkim wynika z faktu, że ludzie lubią ułatwiać sobie życie. Wyszukiwanie ofert pracy za granicą jest sporym ułatwieniem, które pozwala ominąć szereg formalności. 

Czym różni się Ready Steady Go od innych agencji pracy za granicą?

Jeśli interesuje Cię praca w Holandii to koniecznie powinieneś nawiązać współpracę z odpowiednią agencją pracy. Ready Steady Go jest agencją pracy, która stawia na wsparcie pracownika w każdym aspekcie. Pomoc z wypełnianiem odpowiednich dokumentów, czy też pomoc w przypadku problemów już na terenie Holandii to nic nowego dla tej agencji. Jest to podstawa dobrej współpracy pomiędzy pracownikiem, a pośrednikiem, którym jest Ready Steady Go. Ta agencja jest w pełni legalną działalnością, czego potwierdzenie można znaleźć w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Ready Steady Go oprócz jakościowych ofert pracy, kładzie nacisk na komfortowe warunki, w jakich czas spędzać będzie pracownik przebywający w ich ośrodkach w Holandii. Kwatery pracownicze oferowane przez tę agencję posiadają certyfikat SNF, który jest wystawiany przez Stowarzyszenie Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych, dbające o godny standard życia pracowników tymczasowych. Spełniają one wszelkie holenderskie normy dotyczące przestrzeni mieszkalnej i prywatnej, zaplecza sanitarnego, warunków BHP, wyposażenia, czy też ochrony przeciwpożarowej. Mieszkania te są w pełni wyposażone, więc pracownik nie potrzebuje zabierać z Polski naczyń lub pościeli. Ready Steady Go zapewnia pełne wsparcie zdrowotne i socjalne, a pomocą na miejscu służą koordynatorzy mówiący w języku polskim. Pracownik, który wyrazi chęć wyjazdu do Holandii za pośrednictwem tej agencji, nie ma obowiązku porozumiewania się w języku holenderskim. Znajomość tego języka będzie atutem, ale nie jest wymagana, ponieważ koordynatorzy mówią po polsku. Agencja przygotowując umowę pracy, przedstawia pracownikowi wszelkie jej warunki, w sposób jak najbardziej przystępny, bez zawiłości. Sama umowa nie zawiera w sobie ukrytych klauzul, czy „kruczków”. Ready Steady Go wyróżnia się na rynku agencji pracy za granicą tym, że poprzez współpracę z nimi, wspiera się akcje charytatywne. Aktualnie przeprowadzana jest akcja, polegająca na wsparciu szkoły z małej wioski w Gambii. Agencja Ready Steady Go posiada bardzo dobre opinie w internecie. Pracownicy współpracujący z tą agencją chwalą ją za ułatwiony do maksimum proces organizacji pracy, wyjazdu oraz pomocy na miejscu. 

Praca w Holandii – Czy warto szukać ofert zatrudnienia przez agencję?

Każdy, kto chce pracować za granicą powinien rozważyć opcję zatrudnienia z pomocą agencji. Taki ruch pomaga uniknąć wielu formalności, które agencja pracy wykona za pracownika. Ready Steady Go jest opcją szczególnie wartą rozważenia ze względu na bardzo dobre opinie byłych pracowników oraz prostotę samego uzyskania zatrudnienia. Nieoceniona pomoc koordynatorów w Holandii, wygodne kwatery pracownicze, zdecydowanie pomagają w trakcie trwania umowy zatrudnienia. Ofert jest wiele, z różnych gałęzi rynku pracy, więc każdy bez problemu znajdzie dla siebie pracę, dającą mu nie tylko dobre zarobki, ale i cenne doświadczenie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *