Urząd Pracy

Urząd Pracy Głuszyca

Będąca na prawach miejskich od 1962 roku Głuszyca liczy około 6,5 tysiąca mieszkańców żyjących na powierzchni 16.2 kilometrów kwadratowych.  W przeszłości stanowiła ona ośrodek przemysłu włókienniczego, odzieżowego i drzewnego.

Praca w Głuszycy

Miasto leży w województwie dolnośląskim, w powiecie wałbrzyskim. Wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w Głuszycy zachęcamy do kontaktu z Urzędem Pracy.

Powiatowy Urząd Pracy Głuszyca

Główny urząd pracy znajduje się w Wałbrzychu, jednak filię pup można odnaleźć pod adresem Grunwaldzka 38. Dane kontaktowe:

Numer telefonu: (74 ) 845 63 16

Strona www: Jako filia, Głuszycki pup nie posiada własnej strony internetowej – informacje dostępne są na stronie urzędu w Wałbrzychu

E-mail: wrwagl@praca.gov.pl

Godziny otwarcia PUP Głuszyca: dni robocze 7:30 – 15:30

NIP: 8862507882

Urząd Pracy w Głuszycy to filia Głównego Urzędu Pracy w Wałbrzychu, zlokalizowana pod adresem Grunwaldzka 38. Mieszkańcy miasta i okolic, którzy szukają pracy, mogą skorzystać z pomocy i usług świadczonych przez ten urząd.

Chociaż filia w Głuszycy nie posiada własnej strony internetowej, to informacje dotyczące ofert pracy i działań urzędu można znaleźć na stronie internetowej głównego urzędu w Wałbrzychu. Pracownicy urzędu są również dostępni przez telefon pod numerem (74) 845 63 16 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres wrwagl@praca.gov.pl.

Urząd Pracy w Głuszycy działa w dni robocze od godziny 7:30 do 15:30, co pozwala na łatwe dostosowanie się do potrzeb osób poszukujących pracy oraz pracodawców, którzy chcą złożyć ofertę pracy. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy doradców zawodowych, którzy służą fachową radą i wsparciem w procesie szukania pracy, a także w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Urząd ten posiada również swój unikatowy numer identyfikacji podatkowej NIP: 8862507882, co ułatwia załatwianie formalności związanych z zatrudnieniem.

Urząd Pracy w Głuszycy to instytucja, która ma na celu pomóc mieszkańcom miasta i okolic w znalezieniu odpowiedniej pracy. Choć filia w Głuszycy nie posiada własnej strony internetowej, to informacje o ofertach pracy oraz działaniach urzędu można znaleźć na stronie głównego urzędu w Wałbrzychu lub poprzez bezpośredni kontakt z pracownikami urzędu. Dzięki temu osoby poszukujące pracy i pracodawcy mogą łatwo nawiązać kontakt z urzędem i skorzystać z jego usług.

Zobacz też:

Urząd Pracy Polkowice

Urząd Pracy Bystrzyca Kłodzka

Urząd Pracy Brzeg Dolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *