remont

Gdzie szukać zleceń na remont?

Jeśli posiadasz doświadczenie w drobnych pracach budowlanych, a wszystkie remonty w domu swoim wykonujesz samodzielnie, warto wykorzystać te umiejętności. Kiedy masz jeszcze trochę wolnego czasu i chciałbyś dorobić warto poszukać zleceń na remont. Osoby planujące zmiany w mieszkaniu lub wykończenie domu nie zawsze szukają profesjonalnej firmy budowlanej lub wykończeniowej ponieważ na realizację tego typu usług czeka się dość długo i zazwyczaj trzeba zapłacić za nie wysoką cenę. Czasem wygodniej, bezpieczniej i taniej jest powierzyć prace remontowe komuś kto ma odpowiednie doświadczenie i umiejętności ale niekoniecznie jest pracownikiem firmy budowlanej. W internecie jest sporo miejsc w których można szukać zleceń na remont, ale również ogłaszać się jako osoba, która takie remonty może wykonać.

Ogłoszenia budowlane

Jednym z takich miejsc jest portal DomoEkspert.pl, który oferuje możliwość dodania darmowego ogłoszenia. Możemy więc bezpłatnie zaanonsować możliwość wykonania dla kogoś prac budowlanych lub ogłosić potrzebę wykonania takich prac. Zobacz aktualne ogłoszenia budowlano-remontowo lub dodaj własne.

Na popularnym portalu OLX można nie tylko sprzedawać używane rzeczy oraz umieszczać ogłoszenia o wynajmie mieszkania. W kategorii „oferty” często pojawiają się ogłoszenia o treści „zlecę remont”. Istnieją też strony i portale stworzone specjalnie dla ułatwienia kontaktu zlecających z osobami wykonujących rozmaite prace np. Fixly. Innym sposobem może być poszukanie zleceń na remont na grupach tematycznych w mediach społecznościowych. Mogą to być tylko grupy o tematyce typowo remontowej raz grupy lokalne, które zawierają ogłoszenia drobne z danego miasta, regionu, dzielnicy lub osiedla. Możliwe że wśród sąsiadów znajdziemy kogoś kto zechce skorzystać z naszych umiejętności i zleci remont swojego domu lub mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *